aizsargzaluzijas

Žalūzijas iekštelpās ir ierasts risinājums tiem, kuriem nepatīk aizkari, kā arī ir vēlme efektīvāk regulēt saules gaismu telpās. Bet iekšējās žalūzijas nav vienīgais risinājums. Vietējais ražotājs Ripo-Baltic saviem klientiem piedāvā ārējās aizsargžalūzijas, kas daudzos aspektos ir efektīvākas par iekšējām. Kas ir ārējās aizsargžalūzijas un kāpēc tās izmantot savam īpašumam, lasiet tālāk.

Regulējama un izturīga konstrukcija ēkas ārpusē

Aizsargžalūzijas var pielāgot to izmērā un piestiprināt ēkas ārpusē gan pie logiem, gan citām stikla konstrukcijām. Šādas aizsargžalūzijas ir arvien pieprasītāks risinājums gan privātmājām, gan arī industriāliem un  komercīpašumiem.

Aizsargžalūzijām ir vairākas būtiskas priekšrocības

  • Tās ļauj panākt telpā temperatūras pazemināšanos bez kondicioniera, jo norobežo saules siltumu jau ēkas ārpusē.
  • Ar aizsargžalūzijām var efektīvi regulēt saules un dienas gaismas iekļuvi telpās, kas ir aktuāli gan privātmājā, gan birojā, kur saule var traucēt darbam.
  • Izvēloties ārējās aizsargžalūzijas, iekštelpās būs labāks mikroklimats, jo uz iekšējām žalūzijām krājas putekļi.
  • Ārējās aizsargžalūzijas var savienot ar dažādiem attālinātas vadības mehānismiem, kas ļauj sasniegt sev vēlamo komfortu. Pieejama pat “gudrās mājas” funkcija, kad žalūzijas tiek regulētas, vadoties no meteo datiem, ko sistēma regulāri saņem no lielākām stacijām.
  • Tāpat aizsargžalūzijas ievērojami palielina ēkas drošības līmeni, jo tās ir izturīgas, nosedzošas, palielina privātuma līmeni, neļaujot svešiem skatieniem lūkoties logos.
  • Ziemā aizsargžalūzijas palīdz telpās uzturēt vienmērīgu klimatu, saglabāt siltumu, jo zinām, ka logi ir galvenā zona, kur rodas siltuma zudumi. Aizsargžalūziju uzstādīšana var samazināt kopējās ēkas siltumizmaksas.

Kur pirkt aizsargžalūzijas

Ripo-Baltic ir viens no vadošajiem kvalitatīvu dažāda veida aizsargžalūziju ražotājiem un pārdevējiem Latvijā. Klientiem tiek nodrošināta gan individuāla pieeja produkta izgatavošanā, gan uzstādīšanas pakalpojumi.

Ripo-Baltic ražo klasiskos saules aizsargpaneļus ar maināmu leņķi, fiksētus saules aizsargpaneļus, ārējās Venēcijas žalūzijas, kā arī RULLO žalūzijas, marķīzes un pergolas. Visu produktu izgatavošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes komponenti, kas garantē gala produktam ilgu kalpošanas laiku.

Aizsargžalūzijas ir izturīgas un piemērotas lietošanai dažādos laika apstākļos. Žalūziju lameles ir regulējamas pat līdz 90 grādu leņķim, kas ļauj katram lietotājam pilnībā kontrolēt klimatu un apgaismojumu savās dzīvojamajās un darba telpās.