Vasara ir viennozīmīgi pats labākais laiks, lai rīkotu dārza ballītes. Jo kāpēc gan dirnēt smacīgos naktsklubos vai āra terasēs, kur pilns ārzemnieku un pīpmaņu? Daudz labāk ir sarīkot pasēdēšanu sev ērtā vidē – savā pagalmā, kur svešas acis netraucē un noteikumi pieder jums pašiem!

Aprīkojums un mēbeles

Ja ideja par pasēdēšanu dārzā jums allaž šķitusi aizraujoša, iesaku iegādāties telti, zem kuras novietot galdus, krēslus un paslēpties no lietus un vēja, ja rodas tāda nepieciešamība. Uz vasaru šādas teltis parasti ļoti plašā klāstā pieejamas veikalā Cenuklubs vai Jysk. Meklējiet sadaļā pie dārza mēbelēm vai mēbelēm atpūtai kā arī, iespējams, atpūtai pie dabas.

Ja jums nav iegādāts speciāls dārza mēbeļu komplekts, izlīdzieties ar virtuves mēbelēm. Virtuves krēsli tik pat labi kalpos iznesti laukā. Vienīgi jautājums, vai jums pietiks virtuves krēslu, lai sasēdinātu visus savus ciemiņus? Vai arī nepietiks tikai ar virtuves krēsliem – nāksies iznest mēbeles no visas mājas. Tāpat arī galds – virtuves galds noteikti derēs arī laukā. Tikai skatieties, lai galda un krēslu kājiņas negrimst zemē – tās būs jātīra.

Ja nevēlaties izmantot mājas mēbeles vai iegādāties speciālas, esiet radoši! Izmantojiet tik ļoti populāros sēžammaisus vai arī paklājiet uz zemes segas un piesēdiet uz tām!

mebeles-darzam

Ko celt galdā

Kad pagalms iekārtots ērtai sēdēšanai, tad atlicis tikai viens svarīgs jautājums, kas parasti interesē visus viesus – kas tiks celts galdā. Protams, vasarā viennozīmīgi galdā jāceļ šašliks. Bet ar to vien nepietiks. Tāpat vien jāņem vērā, ka kompānijā, redzot mūsdienu tendences, var gadīties kāds cilvēks, kas gaļu neēd!

Vasarā ar ēšanu nav problēmu. Aukstāzupa, svaigi dārzeņi, ogas un augļi – tas viss aizies kā pa sviestu! Neaizmirstiet par dzērieniem. Vīrieši noteikti novērtēs labi atdzesētu alu. Bet vienmēr blakus jābūt ūdenim (vienkārši lielisks ir citronūdens ar piparmētru lapiņām).

Iepērcieties veikalā, kura kvalitāti zināt. Ja ikdienā izmantojat veikalu Rimi, tad arī uz savu ballīti iepērcieties tieši šajā veikalā. Vasarā ēdiens ātrāk bojājas un ir svarīgi, lai produkti būtu svaigi.

Lai izdevusies ballīte!