ziedi

Jūnijs ir visīstākais izlaidumu mēnesis, kad skolēni un studenti saņem savus atestātus un diplomus par iegūto izglītību. Grūtākais jau aiz muguras — mācības, negulētas naktis, eksāmeni, satraukumi. Tagad vairs atlicis tas patīkamākais — svētki. Kā tuviniekiem iepriecināt savu absolventu viņa īpašajā dienā? Te būs daži padomi, kas var noderēt.

Ziedi — bez tiem nekādi!

Bez ziediem jau svētki nav iedomājami. Tāpēc izlaidumā noteikti jāpadomā, kā sagādāt absolventam pamatīgu ziedu klēpi. Jūnijs ir ar ziediem pārbagāts mēnesis, kad izvēle ir ļoti plaša. Gan ziedu veikali piedāvā plašu izvēli, gan jebkurā pļavā var saplūkt skaistu pušķi. Ja mājās un draugu lokā ir vairāki absolventi, tad labs risinājums var būt ziedu bāze, jo tur būs par pieņemamu cenu pieejami ziedi plašā izvēlē un lielā apjomā. Tiem sveicējiem, kuriem pašiem klātienē nav iespējas apsveikt absolventus, palīdzēs ziedu piegāde. Tādā veidā var apsveikt arī no attālumā. Ziedu piegāde būs sasniedzama gan telefoniski, gan ar interneta starpniecību, tāpēc absolventu sumināt varēs no jebkuras pasaules malas.

Absolventam piemērotas dāvanas

Protams, ka aboslvents gaida ne tikai ziedus, bet arī kādu dāvaniņu. Par to sveicējiem noteikti jau laikus jāpadomā. Kādas tad būs absolventu dāvanām piemērotas izvēles?

  • Nauda aploksnītē. Tā vienmēr ir piemērota izvēle, ja nezina, ko dāvināt, bez zina, ka absolvents pats spēs naudu lietderīgi izmantot savām aktuālajām vajadzībām.
  • Dāvanu karte kādiem pakalpojumiem. Arī dāvanu karte ir piemērota dāvana absolventam. Tā var būt kādā veikalā, kādu pakalpojumu vai preču iegādei.
  • Iespēja atpūsties. Absolventiem aiz muguras ir saspringts laiks, tāpēc viņi pelnījuši nedaudz atpūsties. Tas var būt neliels ceļojums, SPA apmeklējums, skaistuma procedūras vai kādas aktivitātes svaigā gaisā.
  • Noderīga kopdāvana. Ja zināms, ka aboslventam ļoti nepieciešama kāda vērtīgāka lieta, tad to var iegādāties kopā ar citiem sveicējiem. Piemēram, tas var būt jauns klēpjdators, varbūt kāda sadzīves tehnikas iekārta studentu mājoklim, uz kuru jau pēc vasaras jāpārceļas. Varbūt jauns velosipēds, ar ko ik dienu doties uz darbu vai nākamo mācību iestādi.