Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, ko interneta vidē dara sievietes un ko vīrieši. Vai zināt, ar ko pie datora slepeni nodarbojas jūsu otrā pusīte? Internets mēdz ievilkt sevī un mēdz pavedināt un netiklībām. Spēles, seriāli, sociālie tīkli – tas viss aizrauj un padara atkarīgu kā slimība, ko kuras vairs nav iespējams izārstēties!

Zem segas tumsā – pieaugušo spēlītes vienatnē

Internets sniedz milzīgas iespējas ielūkoties pieaugušo spēlītēs. Jā, erotika jau sen vairs nav nekas apbrīnas vērts un grūti pieejams. Atliek tikai ar pāris klikšķiem atrast kādu saitu, lai ieraudzītu visu, kas internetā pieejams. Ticiet man, acis iepletīsies izbrīnā pat tiem, kas uzskata, ka par intīmajām attiecībām zina daudz…

Bet vai jūs domājat, ka tikai vīrieši “izklaidējas” vienatnē pie šādiem video? Muļķības! Tieši tā, arī sievietes to dara, jo sievietes taču ir tik ļoti ziņkārīgas radības!

Vīrieši pēta sludinājumus

Liela daļa vīriešu ikdienā internetu izmanto, lai sekotu līdzi aktuālajiem sludinājumiem. Kādiem? Nu tas atkarīgs no tā, kas nu kuram ir aktuāls un svarīgs. Vieni skatās makšķerēšanas piederumus, citi mašīnas, riepas, diskus, kaut ko, kas saistīts ar hobiju vai ikdienas nodarbošanos. Katrā ziņā, ja vīrietis ir “pielipis” sludinājumu saitiem, tad tas ir ilgstoši…

ko-viriesi-mekle-interneta

Un meiteņu profilus sociālajos tīklos

Tāpat liela daļa vīriešu pavada savus brīvos brīžus, lai šķirstītu sociālo tīklu lapas. Protams, daudziem patīk aplūkot internetā meitenes. Vienalga, vai vīrietis ir precējies vai brīvs, viņam interesē. Vīriešiem patīk salīdzināt, skenēt, vērot un iztēloties. Meitenes, neceliet scēnu pie katras reizes, kad pamanāt sava vīrieša telefonā svešas dāmas profilu – viņš, iespējams, tikai “uzmeta aci”.

Vai tad meitenes ir labākas? Nebūt ne!

Pietiks kaunināt vīriešus! Ko internetā dara sievietes? Protams, arī aplūko sociālo tīklu profilus – gan pazīstamus puišus, gan svešus. Nav tādas meitenes, kas nebūtu Facebook apskatījusies sava bijušā drauga jauno draudzeni un pašu bijušo draugu. Lielākā daļa meiteņu to dara arī tad, kad vecās attiecības jau izirušas neskaitāmus gadus atpakaļ!

Sapņi un idejas, kas paliek “karājoties gaisā”

Meitenēm patīk Pinterest. Tā ir labākā vieta, kur aplūkot miljoniem attēlu, lai rastu idejas par jeb kādu tēmu. Sākot no kāzu plānošanas līdz dažādiem apģērbiem un aksesuāriem. Šeit ir gaumīgi attēli, padomi, skaistas lietas, kas iedvesmo. Un tieši te lielākā daļa meiteņu pavada savu brīvo laiku. Protams, viņas sagrupē sev tīkamās idejas pa mapītēm, bet… Tā tas viss arī paliek mapītēs, jo nav jau laika īstenot dzīvē. Tāda ir mūsdienu pasaule, visam jānotiek virtuāli un bezpersoniski.

Tāpat sievietes ik pa laikam palasa baumas un on-line sieviešu žurnālus. Jo asumiņu gribas visiem!

Un nav tādas sievietes, kura nebūtu meklējusi internetā dāvanu vīrietim. Dāvanas vīrietim jubilejā, vienalga kādā, sagādā galvassāpes visām dāmām. Dāvana vīrietim ir sarežģīts uzdevums – kā uzdāvināt kaut ko tādu, kas patiks, ko viņš lietos un būs apmierināts. Negribas taču aprobežoties ar parastu atslēgu piekariņu vai necilu nieku. Protams, internets prot sniegt mums atbildes uz visiem pasaules jautājumiem. Arī dāvana vīrietim vairs nešķiet tik baiss uzdevums, kad tas ir “iegūglēts”.

Ko mēs darītu bez interneta? Iztērētu mazāk naudas!

Internets mūs ved kārdinājumā. Kura sieviete nav iemaldījusies interneta veikalā un negaidīti iztērējusi naudas summu, kuru pat nebija plānojusi tērēt? Tādas nav! Un nesakiet, ka vīriešiem tā nav gadījies. Varbūt retāk, bet ir. Internets mūs kārdina ar reklāmām, kas piesaista uzmanību, ar izdevīgiem piedāvājumiem un iespēju neiziet no mājas, lai iepirktos.

Tomēr, ko mēs darītu bez interneta? Paliktu laikam antisociāli… “Keep clicking”