blonde-hair-brick-wall-close-up-975668

Kopš sākumskolas es savu ikdienu pavadīju ar brillēm. Es sevi bez tām nemaz nevarēju iedomāties. Lai gan tās nemaz nebija ērtas, biju pielāgojusies briļļu nēsāšanai un nosacījumiem, ko šis redzes korekcijas līdzeklis līdz ar sevi nes. Ar brillēm pavadīju daudzus gadus, ar tām arī iesoļoju vidusskolā, kad jau veidojās sociālā dzīve, attiecības. Tas man savā ziņa uzlika zīmogu kā briļļainajai meitenei.

Tomēr pēdējā vidusskolas gadā es nolēmu, ka tam ir jāmainās. Man personība un dvēsele bija pavisam savādāka. Tā vairs nebija kautrīgā un briļļainā meitene. Es biju par sevi pārliecināta jauna sieviete. Tāpēc es pieņēmu lēmumu, ka ir laiks no brillēm atvadīties.

Zināju vairākus jauniešus, kuri nēsā kontaktlēcas, kuriem nemaz nevar pamanīt, ka ir nepieciešama redzes korekcija. Arī es pieteicos pie acu ārsta uz vizīti, lai pārliecinātos, ka varu nēsāt lēcas. Ārsts deva zaļo gaismu šādām pārmaiņām un izrakstīja recepti lēcu iegādei. Nu jau vairāk nekā gadu nēsāju lēcas. Droši var teikt, ka tas bija lielisks lēmums, ko ne mirkli nenožēloju. Ko tas man deva?

Varu aktīvi un bez bažām sportot

Kopš vidusskolas gadiem man ļoti iepatikās sportiskās aktivitātes. Tomēr ar brillēm tās nevarēju izbaudīt tā, kā gribētos. Tāpēc lēcas bija īsta revolūcija šajā ziņā. Es sāku skriet, izmēģināju dažādas ekstrēmas aktivitātes, sāku piedalīties sacensībās. Esmu patiesi aizrāvusies ar sportu un to ļoti izbaudu.

Ceļot ir daudz ērtāk

Arī ceļot ir daudz ērtāk, ja ir kontaktlēcas. Nav jāsatraucas, kur noliku brilles, vai tās nesaplīsīs utt. Ceļojumos izmantoju vienas dienas lēcas, kuras vakarā var izmest. Nākamajā dienā ņēmu jaunu lēcu pāri.

Ir mainījies mans vizuālais tēls

Kontaktlēcas man arī piešķīrušas jaunu vizuālo identitāti. Tik ilgi biju ar brillēm, ka nemaz īsti nesapratu, kā bez tām izskatos. Līdz ar lēcām man radās vēlme arī mainīt matu krāsu un griezumu, ieguvu jaunu izskatu.

Kontaktlēcas var ērti nopirkt internetā

Vēl man patīk tas, ka jaunas kontaktlēcas es jebkurā brīdī ērti varu iegādāties arī internetā. Mans iecienītais veikals ir Lensor.eu, kur ir plaša lēcu izvēle, vienmēr labas cenas, ātra piegāde un laipna apkalpošana. Esmu pat izmēģinājusi krāsainās lēcas, ko viņi piedāvā. Lensor piedāvā arī lēcu abonementu tiem, kuri vienmēr aizmirst nopirkt jaunu lēcu pāri.