Nav noliedzams, ka vairums cilvēku ar savu vizuālo tēlu mēģina izcelties, pārsteigt, kā arī veidot, izpaust savu personību. It īpaši tas aktuāli ir tagad, kad ir liela konkurence sabiedrībā, darba tirgū, kad sociālajām stāvoklim un atpazīstamībai ir liela saistība ar panākumiem dzīvē. Tāpēc katra diena, katrs pasākums vai ballīte var kļūt par lielo iespēju dzīvē. Vienmēr ir vērts izveidot pārliecinošu, koptu un savai personībai atbilstošu ārējo koptēlu, kas piesaista skatienus. 

Krāsainās kontaktlēcas ir viens no vizuālā tēla elementiem, ko arvien vairāk izvēlas izmantot gados jauni cilvēki, kuri vēlas epizodiski vai ikdienā panākt košāku un pamanāmāku tēlu, īpaši izceļot acis. 

Krāsainās kontaktlēcas mūsdienās izgatavo no acīm saudzīgiem materiāliem, kas ļauj acīm saņemt pietiekami daudz skābekļa, lai krāsainās kontaktlēcas droši varētu nēsāt no 8-14 stundām diennaktī.

Krāsaino lēcu izvēle ir ļoti plaša

Ražotāji padomājuši par dažādu patērētāju vēlmēm, piedāvājot krāsainās kontaktlēcas, sākot no tādām, kas izceļ un paspilgtina esošo acu krāsu, līdz tādām, kas ļauj iegūt pilnībā citu acu krāsu. Kā arī var iegādāties tā saucamās crazy krāsainās kontaktlēcas, kas izskatās pēc dzīvnieku acīm vai kādiem mītiskiem tēliem. Tās gan vairāk izvēlas tieši ballītēm un karnevāliem, kad ir vajadzība pieskaņoties kādam īpašam tēlam. 

Lai rastos plašāks priekšstats par krāsaino kontaktlēcu izvēles iespējām, varat ieskatīties interneta veikalā Lensor.eu, kas ir viens no uzticamākajiem un populārākajiem tiešsaistes veikaliem, kas nodarbojas ar kontaktlēcu tirdzniecību.

Krāsainas lēcas – ar optisko korekciju un bez

Jāpiemin ļoti būtiska nianse par krāsainajām kontaktlēcām – tās var nēsāt ikviens, kuram ir veselas acis un to atļāvis acu ārsts. Krāsainās lēcas var izgatavot gan ar optiskās korekcijas funkciju, gan bez tās. Tāpēc tās var nēsāt gan tie, kuri ikdienā izmanto brilles vai parastās kontaktlēcas redzes korekcijai, kā arī tie, kuriem redze ir laba.

Šajā rakstā varat iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem un atbildēm tieši par krāsainajām kontaktlēcām.