Lai gan regulāri izmantoju interneta veikalus, biju pārliecināts, ka ne visas lietas vajadzētu pirkt internetā. Tad, kad pērku modernās tehnoloģijas un elektropreces, labāk dodos uz veikalu, lai klātienē visu apskatītu, aptaustītu, noskaidrotu. Arī tādā pirkumā kā auto riepas vienmēr uzticos ekspertiem specializētā veikalā.

riepaasTomēr šogad mainīju domas šajā jautājumā, jo veiksmīgi un izdevīgi atradu riepas arī interneta veikalā. Te gan jāsaka, ka lieki neriskēju un izvēlējos zināmu pārdevēju, kura servisus biju bieži apmeklējis arī klātienē. Tas nozīmē, ka zinu viņu darba stilu un piedāvāto preču kvalitāti. Neredzēju iemeslu, kāpēc nevarētu uzticēties tam, kas tiek piedāvāts viņu interneta veikalā. Par kur veikalu ir runa? Par http://www.pkp.lv/. Pirelli Key Point servisi ir atrodami daudzās pilsētās visā Latvijā. Viņiem uzticas ļoti daudzi. Arī es. Tāpēc arī biju daudz drošāk izmantot šo interneta veikalu.

Vispār riepu iegāde un izvēle internetā ir ērta, jo visus modeļus var labi apskatīt. Tas ir vienkārši, to var izdarīt jebkurā vietā un laikā, jo vajag tikai datoru ar interneta pieslēgumu. Pavisam vienkārši varu izvēlēties vajadzīgos riepu izmērus. Tad jau tika atlasīti pieejamie varianti. Izpētīju visu pieejamo informāciju par katru modeli. Protams, ka pievērsu uzmanību arī cenai, bet tas man nekad nav bijis galvenais kritērijs. Tomēr skatos vairāk kvalitāti. Tāpēc parasti biežāk izvēlos zināmu vadošo riepu ražotāju piedāvātās riepas.

Vēl es izmantoju tādu pakalpojumu, ko līdz šim nebiju izmantojis. PKP mājaslapā pieteicos riepu maiņai. It kā sīkums, bet patīkami, ka varu uzlabot savu ikdienu un efektīvāk izmantot laiku, ja izmantoju tās iespējas, ko piedāvā internets. Galu galā es pavisam vienkārši un ātri tiku pie savai automašīnai piemērotām riepām par labu cenu. Un tās bija kvalitatīvas, paspēju dabūt par akcijas cenu. Kāpēc gan neietaupīt pārdesmit eiro?
Kāpēc meklēt tiešām labas riepas? Jo tas ir tā vērts. Kad apgrūtinošos apstākļos ir pamēģināts braukt ar premium klases riepām, tad neko citu vairs negribas likt savai automašīnai. Jo atšķirība tiešām ir. Ja seko līdzi atlaidēm, tad var atrast kvalitatīvas riepas par labākām cenām. Un internetā to izdarīt ir daudz vieglāk, jo pārdevēji liek reklāmas, arī var pierakstīties jaunumiem. Tad ziņa par atlaidēm iekritīs e-pastā. Un tas taču ir ērti, jo pašam nav visu laiku jāseko piedāvājumiem un cenām.