Ripo Baltic piedāvā dažāda veida vārtus un žalūzijas. No bīdāmajiem vārtiem un veramajiem vārtiem līdz aizsargžalūzijāmRipo-Baltic ir uzņēmums, kas nodarbojas ar teritorijas un mājas labiekārtošanas preču ražošanu. Populārākās preces no Ripo-Baltic klāsta ir dažāda veida teritoriju un garāžu vārti, kā arī žalūzijas. Bet uzņēmums ražo arī ruļļu slēģus un insektu tīklus, kas arī ir klientu novērtētas preces.

Uzņēmumam šajā jomā ir divdesmit piecu gadu pieredze un jau plašs uzticamo klientu loks, kas novērtē piedāvāto produktu augsto kvalitāti un individuālo pieeju klienta vajadzībām. Šobrīd uzņēmuma darbība neaprobežojas tikai ar Latviju, bet jau arī attīstīta Baltijā un Skandināvijā, kas ļauj uzņēmumam nostabilizēt pozīcijas šajā nozarē.

Ripo-Baltic produkti var būt aktuāli jebkurā būvniecības objektā, kur tiek celtas gan privātās, gan sabiedriskās ēkas, arī industriālajās teritorijās un jau gatavos objektos, kuriem nepieciešami telpu un teritorijas uzlabojumi.

Vārti. Ripo-Baltic piedāvājumā ir trīs veidu vārti — teritoriju, garāžu un industriālie. Katriem no vārtiem ir vēl sīkākas pielāgošanās iespējas, ņemot vērā objekta specifiku, izmērus un klienta vēlmes. Piemēram, teritoriju vārti var būt gan veramie, gan bīdāmie, tie var būt arī aprīkoti ar automātiku. Kvalitatīvi vārti gan teritorijai, gan garāžai jau nav tikai estētisks jautājums, bet vairāk tomēr drošības, kas mūsdienās ir arvien aktuālāka lieta.

Saules aizsargžalūzijas. Tā ir patiešām būtiska investīcija ēkas labiekārtošanā un arī energoefektivitātē, jo ārējās aizsargžalūzijas sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Tās sniedz ēnojumu, ļauj kontrolēt saules gaismu, regulēt temperatūru telpā, arī palielina drošību. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvas žalūzijas, ko var pielāgot katras ēkas specifikai.

Insektu sieti. Tie patiešām būtiski uzlabo komfortu telpā, jo vairs nav jāsatraucas par nelūgtiem viesiem. Insekti paliek ārpusē, bet svaigs gaiss tiek iekšā vajadzīgajā daudzumā. Insektu siets ir arī papildu drošības barjera jebkuriem dzīvniekiem, kas var vēlēties bez atļaujas iekļūt gan iekšā, gan izkļūt ārā. Nav vairs jāsatraucas par traucētu naktsmieru un cīņu ar insektiem.

Ruļļu slēģi. Arī šis ir risinājums, kas ikvienam objektam var sniegt papildu drošību, privātumu un komfortu. Tos izvēlas, lai pasargātu liela izmēra stiklotas konstrukcijas pirmajā stāvā, norobežotu kādu telpas daļu, komercdarbības zonu.