Ripo Baltic sniedz dažāda veida mājas uzlabošanas, tā arī aizsardzības pakalpojumu uzstādīšanu.Ripo-Baltic ir zīmols ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai un būvniecībai. Gadu gaitā Ripo-Baltic ir kļuvis par zīmolu, kas pazīstams ne vien Latvijā, bet arī jau veiksmīgi iekaro gan Baltijas, gan plašāku tirgu.

Ko tad piedāvā Ripo-Baltic? Tie ir dažāda veida vārti — teritorijām, garāžām, industriālajām ēkām. Uzņēmums ražo arī saules aizsargžalūzijas, ruļļu slēģus un insektu sietus. Jaunākais no preču segmentiem ir būvniecība — jumta segumi, sienu apdares materiāli un ārsienu veidņi.

Ar visu preču klāstu var iepazīties Ripo-Baltic mājaslapā.

Ripo priekšrocības — augsta kvalitāte un individuāla pieeja

Konkurentu vidū šis zīmols izceļas ar to, ka vienmēr nodrošina precēm augstu kvalitāti, kā arī ar katru klientu strādā individuāli, panākot viņam nepieciešamo risinājumu. Būvējot un labiekārtojot jebkuru ēku un tās teritoriju, izvēlētie risinājumi atkarīgi no individuāliem faktoriem, tāpēc klienti novērtē pārdevēju, kurš spēj izgatavot tieši to, kas viņiem vajadzīgs un atbilst viņu vēlmēm.

Ja ēkai ir tik liela garāžas aile, cik ir, tā nevar pielāgoties vārtiem. Vārtiem ir jāspēj pielāgoties ailes izmēriem. Ja pagalms ir mazs un šaurs, tad vārti ir tie, kuriem jābūt kompaktiem un maksimāli funkcionāliem. Ripo spēj piedāvāt katram produktam variācijas gan izmēros, gan apdarē, gan komplektācijā, lai gala rezultātā klients iegūtu tikai to, kas viņam der un nepieciešams, nemaksājot par neko lieku.

Ilgmūžība un komforts

Būvējot vai labiekārtojot ēkas un teritorijas, ir jādomā ilgtermiņā. Ripo to zina, tāpēc arī katru produktu veido tā, lai varētu klientiem nodrošināt to, kas uzticami kalpos ilgus gadus. Funkcionālas, kvalitatīvas un pārdomātas lietas mūsu vidē un telpā ir tās, kas sniedz komfortu. Tādās lietās arī ir vērts ieguldīt naudu. Neskatoties uz to, Ripo spēj saviem klientiem piedāvāt augtu kvalitāti par pievilcīgām cenām. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc klienti izvēlas tieši Ripo, kā arī veiksmīgi notiek zīmola virzīšana ārpus Latvijas.

Pilns serviss — no konsultācijas līdz uzstādīšanai

Klienti augsti novērtē arī to, ka Ripo-Baltic var sniegt pilnu pakalpojuma servisu. Viss sākas ar konsultāciju un individuālās situācijas izvērtēšanu. Pēc tam tiek radīts klienta vajdzībām pielāgots produkts. Profesionāli meistari ātri un kvalitatīvi veic uzstādīšanu objektā. Pēc tam klients var rēķināties arī ar tehnisko atbalstu un garantijas servisu. Pilns pakalpojuma cikls klientam ir ērts, kā arī tas sniedz drošības sajūtu — nav šaubu, kur jāvēršas pēc padoma un palīdzības.

Ripo domā par ekoloģiju un arī rīkojas

Uzņēmējdarbība, kas mijiedarbojas ar vidi, dabu, kas domā par savu ietekmi uz planētu, ir tas virziens, kurā jāiet jau šodien un arī nākotnē. Ripo to jau dara. Uzņēmuma produktu klāsts ietver daudzus risinājumus, kas ļauj palielināt ēkas energoefektivitāti, samazināt resursu patēriņu, palielināt komfortu, nepalielinot ekspluatācijas izmaksas. Tāpat ražošanas procesā tiek dota priekšroka ekoloģiskām krāsām, tiek šķiroti atkritumi un īstenota sociāli atbildīga uzņēmējdarbība, kas mijiedarbojas ar sabiedrību un tās procesiem.