izpardošanaViens no tiem vasaras mirkļiem, ko ļoti gaidu, ir izpārdošanas, kas parasti tādus kārtīgus apgriezienus uzņem vasaras otrajā pusē, kad tirgotājiem jāsāk jau domāt par nākamo sezonu. Vasaras izpārdošanu laikā tiešām var atrast tik daudzas skaistas un foršas lietas, ka es pēdējos gados pat iekrāju naudu, lai tad izpārdošanu laikā varētu iegādāties visu, ko sirds kāro. Un daudzos manos iecienītajos veikalos gan internetā, gan tirdzniecības centros atlaides ir pat vairāk nekā 50%.

Tas tiešām ir kaut kas neticams, ja iecienīta zīmola apavus var iegādāties ar tik lielu atlaidi.

Vispār, ja salīdzina apģērba un apavu cenas Latvijā un ārzemēs, tad ir skaidrs, ka pie mums cenas ir ļoti augstas. Tāpēc arī daudzi man pazīstami cilvēki brauc iepirkties uz ārzemēm. Es gan šādu paradumu neesmu izveidojusi, jo man tas ir nedaudz par šiku, bet arī neesmu tik traka, lai uzreiz pirktu jauno kolekciju par pilnu cenu, ja pēc dažiem mēnešiem tas pats būs pieejams pat par pusi un vairāk lētāk.

Savu garderobi veidoju un plānoju tā, lai apģērba gabali būtu labi kombinējami, iederētos dažādos stilos un neizietu no modes vairākas sezonas. Lai nav tā, ka nav vispār, ko vilkt mugurā, kamēr gaidu kārtējās sezonas atlaides. Labāk nopērku dažas kvalitatīvas lietas, nevis kaudzi zemas kvalitātes mantu.

Bet atlaižu laiks jau attiecas ne tikai uz apģērbu un apaviem, bet arī citām sezonas precēm. Tās ir gan dārza mēbeles, gan pludmalē noderīgas preces. Nav jau tā, ka tās aktuālas tikai vienā gadā. Arī nākamajos gados taču šādas lietas būs nepieciešamas. Izpārdošanu laikā par izdevīgākām cenām nopērkami pat juvelierizstrādājumi.

Kāpēc gan reizē ar jaunu apģērbu un skaistām kurpēm nenopirkt arī jaunu auskaru pāri vai vēl kaut ko šikāku?

Sekot tam, kad un kur ir labas atlaides un sākas izpārdošanas, tagad nav nekāda problēma, jo visi taču ir sociālajos tīklos – Facebook un Instagram. Ja seko interesējošajiem veikaliem, tad var ātri pamanīt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem un labām cenām tieši tam, ko esat iekārojuši.

Gudrs pircējs vienmēr domā par to, kā ietaupīt, nezaudējot kvalitāti. Un izpārdošanas ir īstais veids, kā to panākt.

Tāpēc esiet vērīgi, jo šīs vasaras izpārdošanas jau ir klāt!